Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator calitate flux - Marquardt Romania

Salariu confidenţial
ID 861552
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Producție,    Cablaje / Automotive

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Minim 10 clase
Experienta in domeniul automotive constituie avantaj
Acuitatea vizuala
Nivel ridicat de atentie
Flexibilitate la locul de munca si orientare catre rezultate
Disponibilitea de a lucra in 3 schimburi

Descrierea jobului

Asezarea pieselelor pe suporti conform, comenzilor primite de la seful de schimb
Verificarea pieselor finite conform catalogului de toleranta si a instructiunilor interne de lucru
Intretinerea zilnica a meselor de cofrare si de control vizual

Contact pentru angajări:

E-mail: [email protected]
Telefon:0269506911
CV în Sibiu, str. Munchen nr. 2

Marquardt
ID 861552