Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator calitate flux

ID 859298
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Producție

Candidatul Ideal

Minim 10 clase
Experienta in domeniul automotive constituie avantaj
Acuitatea vizuala
Nivel ridicat de atentie
Flexibilitate la locul de munca si orientare catre rezultate
Disponibilitea de a lucra in 3 schimburi

Descrierea jobului

Asezarea pieselelor pe suporti conform, comenzilor primite de la seful de schimb
Verificarea pieselor finite conform catalogului de toleranta si a instructiunilor interne de lucru
Intretinerea zilnica a meselor de cofrare si de control vizual

Descrierea companiei

Cu cei peste 10.600 de angajați care lucreaza în 20 locatii aflate în 13 tari, pe 4 continente, Grupul Marquardt este un leader global in domeniul solutiilor de mecatronica inovativa. Sistemele de comutare electronice si electromecanice produse de Marquardt sunt folosite in intreaga lume - in industria automotive, in masinile electrice de mare putere și în aparatura electro-casnică. Marquardt înregistrează succese notabile și în domeniul sistemelor de baterii inteligente pentru automobilele electrice.

Marquardt Sibiu isi bazeaza dezvoltarea continua pe munca sustinuta si talentul a unui numar de peste 2200 de angajati. Incepand din 2006, anul deschiderii filialei de la Sibiu, Marquardt Romania isi deruleaza activitatea de conceptie si proiectare in Centrul de Cercetare si Dezvoltare, in vreme ce productia este asigurata in cinci mari departamente: Electronica, Microcomutatoare, Injectie Mase Plastice, Vopsire & Laser si Asamblare. Cea mai noua unitate a filialei este centrul de servicii Marquardt Business Services, care si-a început activitatea în 2020.

Marquardt
ID 859298