Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Abkant/ Laser

3.000 LEI
ID 813398
acum 7 ore
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Producție

Pro iDeal Jobs angajeaza operator Abkant/ Laser pentru clientul sau, o companie privată, inființată in anul 2013, care activeaza in distribuția produselor metalurgice, tablă de oțel precum si fabricarea confecțiilor metalice .

Locația: Cheile Baciului, jud. Cluj
Program de lucru: L-V : 06:00 - 14:00 si 14:00 - 22:00
Oferim:
• Salariu fix de încadrare-negociabil im urma interviului
• Evaluarea anuala a performantei cu posibililatea de crestere salariala in functie de rezultate
• Transport asigurat din localitățile limitrofe
• Tichete de masă pentru fiecare zi lucrătoare
• Bonus si tichete cadou de sarbatori
• Echipament modern de munca
• Bonus la recomandarea unui angajat nou
Cerințe:
• Bune cunoștințe de desen tehnic ( notiuni generale)\
• Experienta profesionala cu masini CNC/LASER sau ABKANT
• Atitudine proactiva si dorinta de a invata lucruri noi

Atribuții:
• Operare masini CNC laser
• Ruleaza programul CNC pe masina cu comanda numerica conform instructiunilor de operare
• Realizarea de diferite repere conform fisei de desen tehnic si realizeaza corectiile necesare
• Masurarea si verificarea pieselor folosind instrumentele de masura si conform cerintelor tehnice
• Completarea documentelor referitoare la productie.

Pentru detalii și informații vă rugăm să ne contactați la unul din numerele de telefon 0787 397603/ 0264 704 991 sau la adresa de email: cariere@proidealjobs.com

Pro iDeal Jobs | PRO IDEAL JOBS
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 813398