Anunțul nu mai este valabil. Vezi mai jos alte anunțuri similare
Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitori necalificati productie containere modulare

4.500 LEI
ID 879814
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

duplicate

1

Cerințe:

Experiență în domeniul nu este necesară;

Responsabilitate, seriozitate, implicare.

BENEFICII:

Contract de muncă pe perioada nedeterminata

Echipament de protecție asigurat de către firmă;

Plata la 15 zile;

Salariu motivant 4000 - 6000 lei/pe lună

Responsabilități:

Se execută lucrări de confecții metalice, producția de containere modulare.

Locația: București, Sectorul 4, zonă IMGB

Pentru mai multe info 0765 500 999 Adriana Barberu

PRIMATECNOVAL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879814