Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Muncitori începători Fabrică prefabricate din beton, Olanda

2.150 EUR
ID 806954
acum o lună
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Olanda,    Germania

Compania: SIMMIT MPwr SRL
Loc de muncă: Olanda, lângă granița cu Germania (angajator Olandez)
Ocupație: Full Time
Salariu: Aprox. 2150 € / lună
Notă:
Datorită faptului că Fabrica de prefabricate din beton, Olanda este situată pe
Granița cu Germania, pentru acest Job vor fi acceptați numai persoanele căsătorite și cu copii minori care locuiesc acasă, in România (asta datorită unor reguli fiscale germane).

DESCRIEREA OFERTEI
Cerințe:
• Unul din Doi cel puțin, să vorbeasca satisfăcător în Engleză (nivel mediu, B1/B2)
• Nu este necesar Certificatul de siguranță în muncă B-VCA.
• Certificat formare profesională de constructor structuri din beton prefabricat (m/f/d), sau calificare similară - ori fără calificare.

Condiții:
Angajatorul va aranja un contract de muncă olandez prin care vor fi asigurate alocația de pensie, impozite și alte plăți impuse de legislația UE.
Angajatorul oferă haine de protecție, pantofi și tot ce este necesar pentru a munci în condiții de siguranță!
Condiții contractuale
• Salariul net este 493 pentru 50 de ore lucrate pe săptămînă și este o sumă netă/săptămână (aprox. 2150 Euro / lună)
• Plata se efectuează în fiecare săptămână, săptămâna următoare după săptămâna lucrată.
• Cheltuielile de călătorie din România în Olanda sunt decontate în salariul săptămânal.
Notă: Angajatorul preferă să mergeți la muncă în Olanda cu autoturismul personal pentru transport local de la locuință la locul de muncă și înapoi.
• Cazarea este asigurată de Angajator, cu propriul pat și spațiu pentru a stoca lucrurile personale, singur în cameră.
Standard proiect: contractul de muncă este de lungă durată.

Responsabilități: ·
• pregătirea cofrajelor pentru producție·
• măsurarea și poziționarea pieselor incorporabile conform proiectului·
• introducere, compactare si post-tratare a betonului·
• prelucrare finală a suprafețelor

Dacă sunteți interesat și aveți calificările necesare, adăugați o copie a cărții de identitate la Curriculum Vitae (CV) și aplicați.
Trimiteți-le prin email sau prin WhatsApp catre SIMMIT MPwr Constanta.