Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitor Productie Electronica

Salariu confidenţial
ID 814906
acum 2 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Producție

Cerințe:

Studii medii Tehnice
Minim 1 an experienta pe un post similar
Cunostinte despre procesele SMT
Condiții:

Salariu motivant

Al 13-lea salariu

Tichete de masă în valoare de 20 lei

Prima de Paște și de Crăciun

22 de zile de concediu de odihnă

Servicii medicale

Transport asigurat din Timișoara

Responsabilități:

Opereaza echipamentul în linia SMT, conform instrucțiunilor de utilizare
Rezolvă defecte simple, precum și erori apărute pe echipament în linia de producție
Supervizează procesele din punct de vedere al calității și cantității
Verifica vizual modul de lipire al componentelor plasate de echipament în linia de producție, conform standardului IPC
Înregistrează informațiile referitoare la componentele utilizate și se asigură că trasabilitatea lor este realizată conform instrucțiunilor de lucru
Participă la întreținerea echipamentelor din zona de lucru
Asigură îndeplinirea volumelor de producție planificate
Completaeaza documentația referitoare la procesul în desfășurare
Curătarea si îngrijirea uneltelor de lucru si a zonei de lucru

Asteptam CV-urile la adresa cnovac@varroclighting.com

Novac Carmen
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 814906