Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitor cu permis categoria CE si Tacograf

1.990 EUR
ID 838776
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii

Ţară

Germania

Caut un sofer pentru clientul nostru din Germania

Cerinte

Experienta in domeniu
Apt pentru munca fizica
Seriozitate si implicare
Disponibil pentru relocare

Conditii

Program de lucru full- time
Contract de munca pe o perioada nedeterminata
Concedii conform legislatiei
Cazare asigurata gratuit
Salariu Motivant

Responsabilitati

Capacitatea de a se adapta la companie , de a lucre intr-o echipa , abilitati de comunicare , ritm constant si implicare
Sa colaborati si sa va consultati cu restul personalului pentru o buna functioare a muncii intregii echipe

Companie

Colaborarea cu una dintre cele mai prestigioase companii germane de infrastructură de fibră optică. Implementarea fibrelor optice în toată Germania.
O mare oportunitate de a vă dezvolta abilitățile și cariera.
Contactați-ma pentru mai multe detalii la numarul de telefon +447799476480 sau pe whatsapp.

andreea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 838776