Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat

Montator tăvi pentru cabluri (Cabletray Fitter), Țările de Jos

3.250 EUR
ID 876833
acum o săptămână
Constanta, Constanta

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări,    Cablaje / Automotive

Ţară

Olanda

Montare tăvi pentru cabluri
Salariu NET pe săptămână:
660 – 740 € cu mașina proprie incluzând Km până în Țările de Jos și Km locali cu un maxim de la 300 Km pe săptămână.
540 - 620 € cu mașina angajatorului. Dacă se pun două persoane în mașina angajatorului șoferul primește între 20 - 30 € net pe săptămână.
Cazarea: asigurată și plătită de angajator
Data de începere muncă: săptămâna 2 (08.Ianuarie.2023)
Durata proiectului: termen lung
Sarcini si responsabilitati
- Capabil să instaleze diferite tipuri și dimensiuni de canale (jgheaburi) pentru cabluri
- Cu experiență în fabricarea și modificarea traseului tăvilor pentru cabluri conform diagramelor. Familiar cu lucrările de împământare
- Experiență de bază în instalarea conductelor, cablarea și terminarea panoului electric
- Capabil să comunice în Limba engleză

Dacă sunteți disponibil și interesat, trimiteți CV în Engleză și copie Carte de identitate prin E-mail sau prin WhatsApp! Ori aplicați direct pe Website-ul nostru https://simmitmpwr.ro
E-mail: [email protected] WhatsApp mobil +4 0735 577026
Echipa Simmit MPwr Constanța