Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Montator subansamble

566 EUR
ID 859276
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Producție

Candidatul Ideal
Ne dorim sa ai urmatorele calitati:
- dorinta de munca si indemanare;
- atitudine pozitiva si spirit de echipa;
- dexteritate si acuitate vizuala;
- atentie la detalii;
- persoana serioasa si responsabila.
Descrierea jobului
- executa operatiile de montaj, confectionare, asamblare si verificare la locul de munca unde a fost repartizat si instruit, la cerintele de calitate ale firmei;
- cunoaste procedurile si instructiunile de lucru si cauta sa-si imbunatateasca performanta de la o zi la alta;
- desfasoara activitatile la locul de munca respectand normele de igiena, sanatate si securitate in munca.

Oferim:
- loc de munca stabil si conditii deosebite de munca;
- salariul motivant si bonusuri de performanta;
- posibilitatea de a lucra in unul/doua schimburi;
- decontare abonament transport sau asigurare transport pe ruta: Sibiu - Vestem - Talmaciu - Turnu Rosu - Sebesu de Sus - Mirsa - Avrig;
- tichete de masa la valoare maxima;
- tichete cadou cu ocazia sarbatorilor;
- prime de Paste si de Craciun.
Descrierea companiei
Societatea THERMIK Transylvania este subsidiara a grupului german THERMIK, lider in domeniul inovatiei si calitatii limitatoarelor de temperatura pe piata internationala. Detinand 192 de brevete de inventii si cu ajutorul a peste 600 de angajati din cele patru locatii de productie de pe trei continente, THERMIK a reusit performanta de a rezolva problema autoincalzirii electrice la comutatoarele cu bimetal, detinand in prezent cea mai mare si mai moderna paleta de produse de pe piata. THERMIK Transylvania contribuie prin activitatea sa la atingerea obiectivului acestui Grup, respectiv de a produce cele mai bune si mai fiabile limitatoare de temperatura de pe piata.
Cv-urile se pot depune la adresa de email: [email protected]

Thermik Transylvania
ID 859276