Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Montator piatra naturala

3.000 LEI
ID 819846
acum 2 săptămâni
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Montator blaturi piatra naturala

Cerinte:
• Seriozitate;
• Punctualitate;
• Atentie la detalii;
• Adaptat atat la munca in echipa;
• Cunostinte tehnice;
• Abilitati de comunicare;
• Rezistenta la efort fizic;
Responsabilitati:
• Lucreaza eficient cu ceilalti colegi de echipa pentru o buna desfasurare a procesului de livrare/montare a blaturilor/treptelor/contratreptelor/glafurilor din piatra naturala;
• Se deplaseaza impreuna cu echipa la domiciliul clientului pentru instalarea produsului, inclusiv in afara localitatii cand situatia o cere;
• Este responsabil pentru asigurarea calitatii premium a produselor – atentie la cele mai fine detalii;
• Poate face mici adaptari la domiciliul clientului prin taiere cu flexul/polizare.
Beneficii:
• Pachet salarial motivant;
• Posibilitate de dezvoltare profesionala;
• Mediu de lucru placut;
• Ore suplimentare platite;

Descrierea companiei:

Compania Art-Granit este producator si distribuitor al produselor din piatra naturala cu o experienta in domeniu de mai bine de 10 ani. Din primele zile de activitate, cu perseverenta si in mod constant, am diversificat gama de produse din portofoliul Art-Granit, corespunzator celor mai inalte standarde de calitate si generind noi tendinte pe piata. Gratie acestor principii, iata ca, de ani buni, compania noastra se mentine printre liderii pe piata si continua sa fie un exemplu inovator. Materia prima utilizata de Art-Granit este de la cei mai renumiti distribuitori, printre acestia fiind „Technistone”, „Italstone”, „Infinity”, „Lapitec”, „Inalco” si altii.

ArtGranit | SC ArtGranit SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819846