Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Merchandiser / Lucrator Comercial -Targu Mures

Salariu confidenţial
ID 863680
acum o lună
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Merchandising / Promoteri,    Alimentație / Comerț

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Angajam Merchandiser care să se alăture echipei noastre dinTargu Mures, pentru a face produsele clienților noștri remarcabile pe rafturile celui mai mare lanț de hypermarket si magazine de proximitate.
și magazinelor de retail.

Dacă ești în căutarea unui loc de muncă stabil și cât mai aproape de casă, verifică lista cu locațiile disponibile și lasă-ne datale tale de contact prin mesaj privat sau pe e-mail: [email protected]în.store.ro.

Ruta Mobila: FULL TIME LUNI - VINERI
- Program de lucru: 8h/zi ;
- Interval program de lucru: de la 08:00 la 16:00;
- Pachet salarial lunar NET 2080 Lei; salariu fix + tichete de masa
- Loc de muncă stabil, contract individual de muncă pe durata nedeterminată;
- Program de instruire la angajare.

Ruta Mobila: PART TIME LUNI - VINERI
- Program de lucru: 4h/zi ;
- Interval program de lucru: de la 08:00 la 12:00;
- Salariul fix lunar NET 1000 Lei; salariu fix

Responsabilități:
Vei aranja produsele la raft în scopul unei bune vizibilități;
Vei asigura și verifica prezența permanentă la raft a produselor companiei;
Vei implementa standardele de mercandizare;
Vei implementa planogramele în conformitate cu obiectivele comunicate.
Lasa-ne datele tale de contact printr-un mesaj privat sau la adresa de e-mail [email protected] si un consultant in Recrutare te va contacta.