Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Merchandiser Dedicat - Brand Băuturi Carbogazoase

2.300 LEI
ID 863680
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Merchandising / Promoteri,    Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Angajăm MERCHANDISERI / Lucrători Comerciali care să se alăture echipei noastre Mobile, dedicată unui brand renumit, lider pe piata de băuturi răcoritoare carbogazoase din România.

• Program de lucru: LUNI - VINERI;
• Interval: 09:00 - 17:00

Echipament pentru desfășurare activitate:
• Autoturism de companie;
• Decont carburant;
• Telefon mobil.

Salarizare și beneficii:
• Pachet salarial lunar NET 2300 Lei (format din: salariu fix + tichete de masă + bonus lunar);
• Tichete de vacanță;
• Loc de muncă stabil, contract individual de muncă pe durata nedeterminată;

Te invităm să te alături echipei IPP dacă:
• Ai minimum 1 an experiență in merchandising sau pe o poziție similară - constituie avantaj;
• Ai cunoștințe legate de standarde de mercandizare - constituie avantaj;
• Deții permis auto categoria B.

Responsabilități:
• Vei aranja produsele la raft în scopul unei bune vizibilități;
• Vei asigura și verifică prezența permanentă la raft a produselor companiei;
• Vei implementa standardele de mercandizare;
• Vei implementa planogramele în conformitate cu obiectivele communicate

Recrutare IPP | Instore Power Provider
ID 863680