Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mercantizor in Oradea

Salariu confidenţial
ID 823064
acum 6 zile
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Merchandising / Promoteri

Full time

Candidatul ideal:

Persoana serioasa, implicata, rabdatoare.
Comunicativa.
Rezistenta la stres si la sarcini repetitive.
Atenta la detalii.
Dornica sa ne invete lucruri noi.
Dornica sa efectueze munca de teren.
A lucrat in lanturi mari de magazine (Carrefour, Mega Image, Profi, Cora) sau alte locatii IKA.
Experienta anterioara in mercantizare in deosebi in activitati de tipul IPP reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului:

Firma Ginza Invest cauta mercantizori pentru o firma din Grup.
Program de lucru de luni pana vineri, de la 8-17(cu o ora pauza de masa).

Responsabilitati:

Pregatirea marfii si asezarea ei pe stand.
Organizarea produselor conform planogramei.
Gestionarea proiectelor si conceptelor propuse de clientii nostrii.
Raportarea si comunicarea oricaror nereguli superiorului direct.

Beneficii:

Oferim bonuri de masa si decontam transportul pentru routing-ul primit.
Asiguram un loc de munca stabil.
Aveti oportunitatea de a face parte dintr-un mediu de lucru profesional.

Descrierea companiei
Firma Smart Big Data ofera servicii de mercantizare complete, precum si o gama larga de functii analitice online.

Persoanele interesate va rog sa imi lasat un mesaj pe telefonul de contact.

Smart Big Data
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 823064