Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mercantizor - Fraher Distribution

1.001 LEI
ID 826158
acum 3 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Merchandising / Promoteri

Fraher Distribution, punct de lucru Constanta, angajeaza mercantizor produse Danone!

CERINTE:
*bune abilitati de comunicare;
*spirit de lucru in echipa;
*organizare, flexibilitate si entuziasm.

RESPONSABILITATI:
*aprovizionarea rafturilor si aranjarea acestora;
*implementarea planogramelor, in conformitate cu obiectivele comunicate, inclusiv actualizarea etichetelor de pret;
*verificarea stocului de produse la rafturile de expunere si a rotatiei optime de produse;
* respectarea rutelor definite si comunicate.

Ne puteti gasi la numarul de telefon: 0730080155

Madalina Constantinescu
ID 826158