JobZZ.ro

Mecanic utilaje constructii Cluj si Timisoara

Salariu confidenţial
ID 824743
acum 5 zile
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descrierea jobului - Cluj Napoca si Timisoara
Experienta necesara: minim 1 an ( experienta este luata in considerare doar daca aceasta este dobandita pe utilaje agricole sau de constructii, prin urmare, un mecanic auto care nu a lucrat deloc pe utilaje nu va fi acceptat)

Cerinte

-disponibilitate la deplasare,
-bune competente de mecanica, hidraulica si electrica, -cunostinte de diagnosticare reprezinta un avantaj,
-permis auto cat. B
-transportul este asigurat de catre angajator si cei care lucreaza in deplasare vor primi si masina de serviciu

Important: -se accepta si candidati din alte zone ale tarii, angajatorul asigurand cazarea .

Restrictii
Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Salariul este negociabil, in functie de experienta si competente.

Carmen
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 824743