Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mecanic Auto – divizia Dezmembrari

Salariu confidenţial
ID 799320
acum 4 săptămâni
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Principale responsabilitati:
- pregateste masinile pentru dezmembrare, prin spalare, si curata spatiul de depozitare;
- aseaza pe elevator masina destinata dezmembrarii;
- dezmembreaza masinile conform procedurilor de lucru;
- aseaza piesele dezmembrate in carucioare;
- dezmembreaza masinile si reperele care ii vor fi indicate;
- raspunde de sculele si utilajale cu care lucreaza;

Candidatul ideal:
- cunostinte mecanica;
- experienta in dezmembrari auto constituie un avantaj;
- manevrare eficienta a sculelor si utilajalor utilizate in indeplinirea sarcinilor postului;
- persoana harnica si disponibila pentru munca fizica;
- capacitatea de a fi atent si concentrat;
- persoana responsabila, profil etic profesional si uman;

Beneficii:
- pachet salarial motivant, negociat in cadrul interviului
- tichete de masa in valoare 15 ron/buc
- tipul contractului: nedeterminat, cu norma intreaga, perioada de proba de 90 de zile
- program recompense recomandari

*Program de lucru: Luni-Vineri, 08:30-17:30

Aplica CV-ul tau printr-un mesaj pe OLX.
Te asteptam in echipa noastra!

Materom
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 799320