JobZZ.ro

Mecanic Auto cu experienta

4.500 LEI
ID 818545
acum 3 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Service auto autorizat RAR din Constanta, angajam mecanic auto cu minim 10 ani de experienta

Candidatul ideal

Experienta de minim 10 ani ca mecanic auto
Calificare in domeniu
Cunostinte temeinice in domeniul auto
Cunostinte si competente in diagnoza auto
Seriozitate, implicare, corectitudine
Descrierea jobului

Stabileste diagnosticul si identifica piesele care necesita inlocuire
Realizeaza reparatiile necesare mijloacelor auto
Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor efectuate
Se ofera:

Salariu motivant, care se va negocia la interviu, in functie de experienta
Un mediu de lucru placut, profesionist si dinamic
Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala
Tipul postului:

Full time
Program de la 8:30 la 17:30
Pentru mai multe informatii sunati la 0722313760

Tibi
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 818545