Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Marketing Specialist - Art Flame SRL

4.000 LEI
ID 869644
acum o zi
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Manager/Executiv

Candidatul ideal va fi responsabil de conducerea eficienta a echipei si strategiei de marketing, lucrand multi-functional pentru a intelege nevoile de marketing si a organiza campanii care sa creasca veniturile companiei.

Responsabilitati:

Analiza si urmarirea metricilor de performanta pentru departamentul de marketing;
Colaborarea cu clienti si parteneri interni si externi;
Administrarea bugetului de marketing si demonstrarea ROI-ului pe proiecte.
Analiza metodelor si canalelor de promovare, capacitatile pietei, analiza concurentiala, analiza preturilor;
Identificarea problemelor, greselilor si oportunitatilor de crestere a indicatorilor cheie;
Evaluarea eficientei companiei publicitare, elaborarea propunerilor pentru cresterea eficacitatii campaniei publicitare;

Cerinte:

Studii in domeniu marketing / economie si 7-10 ani de experienta lucrativa in campul muncii;
Experienta de cel putin 2 ani intr-o functie similara;
Aptitudini excelente de leadership si comunicare;
Cunostinte pachet Office, Photoshop sau illustrator constituie un avantaj;
Gandire creativa;
Cunoasterea limbii Englesa;
Abilitatea de a lucra independent;
Atentie la detalii, responsabilitate, atitudine pozitiva;
Dorinta de a invata mereu lucruri noi si de dezvoltare continua.

Oferim

Salariu: Negociabil
Laptop
Telefon mobil
Birou independent
Bonusuri in functie de realizari
Prime de sarbatori

Vlad Leahu
ID 869644