Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant Mobexpert Iasi -

Salariu confidenţial
ID 825879
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Junior/Entry Level

Ce oferim: salariu motivant, bonuri de masa , decont transport, echipament de lucru.

Candidatul ideal: indemanatic, punctual, responsabil, atent la detalii, ordonat, dinamic.

Descrierea jobului:

- Pregătirea produselor pentru expediție conform comenzilor primite;

- Executarea activităților de depozitare și manipulare a mărfurilor în depozit;

- Verificarea cantitativă și calitativă a produselor recepționate sau livrate;

- Organizarea spațiului de depozitare;

- Participarea la inventarieri periodice.

Detinerea unui permis de stivuitorist constituie un avantaj

Ana Maria Breaur
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825879