Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant marfuri

Salariu confidenţial
ID 869434
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Limorom S.R.L. cauta manipulator marfuri pentru depozitul societatii aflat pe str. Frigoriferului nr.6.

Cerințe:
Capacitate de planificare si organizare.

Condiții:

Program de lucru full-time 8-16:30, pauză de masă 30 min
Contract de muncă nedeterminată
Concedii conform legislației
Salariu motivant

Responsabilități:

Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozit
Aranjeaza marfa la raft impreuna cu primitor distribuitorul si lucratorul gestionar;
Asigură depozitarea corespunzătoare a bunurilor din depozit, potrivit caracteristicilor tehnice ale acestora si urmareste constant termenul de valabilitate al produselor.

Halmaghi Lucian
ID 869434