Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant marfa - Depozit SIBIU (program de noapte)

Salariu confidenţial
ID 858308
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Și la Sameday, ca la orice firmă de curierat din lume, în centrul atenției se află coletele și bunul lor parcurs de la expeditor la destinatar. Bunătățile sau lucrurile utile expediate în fiecare zi trebuie să ajungă în siguranță la cei care le așteaptă.

Ce zici, ți-ar plăcea să asiguri un flux corect și eficient al coletelor în cadrul procesului de livrare? Ai un ochi ager pentru detalii și nu-ți scapă nimic?

Ți-ai dori să iei parte la realizările noastre, să devenim împreună tot mai buni în fiecare zi și să ai satisfacția că și datorită ție clienții aleg să lucreze cu Sameday?

Dacă răspunsurile tale sunt pozitive, vino în familia Sameday, iar noi vom avea grijă de tine la rândul nostru.

Candidatul ideal:

Dornic de un loc de muncă stabil, pe termen lung;
Experienţă de lucru în depozit (reprezintă un avantaj);
Descrierea jobului:

Manipulantii de marfa trebuie sa indeplineasca urmatoarele operatiuni:

Incarcare - descarcare marfa;
Sortare produse;
Etichetare si centralizare colete;
Program de lucru: L-V 21:00-04:00

Ce oferim?

Asiguram transport din Sibiu, Agnita, Medias si Brezoi;
Salariu fix + bonuri de masa + abonament servicii medicale + bonusuri;
Posibilite de a lucra si doar part time - 2 zile pe saptamana/7 ore/noapte;

Sameday Courier | Sameday Courier
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 858308