Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant Marfă

ID 882336
acum 21 ore
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Alt domeniu

duplicate

1

Căutăm pentru clientul nostru, o companie românească cu peste 30 de ani de experiență în servicii logistice și materii prime, specializată în import-export și distribuție de produse alimentare atât pentru magazinele tradiționale, cât și industria HoReCa, rolul de

MANIPULANT MĂRFURI

Locație: Iași - Popricani
Program de lucru: Luni - Vineri, 2 schimburi (06:00 - 16:00) / (14:00 -22:00)
Nr. poziții vacante: 3

Descrierea contextului general al rolului:

Gestionarea stocului de marfă, menţinerea acestuia în condiţii standard de igienă, calitate, ambalare, termen de valabilitate.

Pregătirea necesară postului:

- studii generale;
- rezistență la efort fizic prelungit și o bună condiție fizică;
- reziliență psihică în situații de stres;
- atitudine orientată spre rezolvarea de probleme;
- atenție sporită la detalii și meticulozitate;
- abilități de operare cu diverse baze de date și fișe de produs;
- gestionare eficientă a timpului;
- abilități matematice;
- abilități de comunicare orală și scrisă;
- capacitate de a lucra în echipă;
- abilitatea de a lucra la înălțime, pe scară sau diferite platforme asigurate.

Responsabilități:

- pregătește comenzile conform facturilor;
- așează marfa în depozit în funcție de data expirării, respectând principiul FIFO (First In, First Out);
- menține curățenia zilnică în depozit;
- descarcă marfa de la furnizori, respectând indicațiile date de superiori;
- execută calitativ și la termen sarcinile de serviciu în vederea atingerii obiectivelor stabilite de conducerea companiei;
- respectă prevederile Regulamentului Intern, ale Contractului Colectiv de Muncă, Contractului Individual de Muncă, Normele de Protecție a Muncii și PSI;
- menține la standardele unei bune funcționări, aparatele și echipamentele din dotare;
- execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectării temeiului legal.

Beneficii:

- contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
- asigurarea transportului;
- oferirea unei mese calde/zi;
- echipament de lucru.

Te invităm să ne trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail: [email protected]

Disclaimer: Train2Perform este o companie nationala, specializata in furnizarea de solutii integrate si personalizate de Resurse Umane pentru companii si persoane fizice in vederea optimizarii relatiilor interumane, acoperind urmatoarele domenii: recrutare si selectie de personal, programe de formare și dezvoltare, management strategic al resurselor umane.

Train 2 Perform
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882336