Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant marfa

Salariu confidenţial
ID 844186
acum 4 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Angajam MANIPULANT MARFA in cadrul unei companii de logistica.

Cerinte:
-Persoana muncitoare, serioasa si responsabila;
- Disponibilitate program in 2 schimburi;
- Permisul de conducere reprezinta un avantaj ( cat. B).

Responsabilitati:
-Efort fizic mediu- ridicat;
-Manipulare marfa:
-Etichetare;
-Infoliere.

Beneficii:
-Oferta salariala motivanta;
-Tichete de masa;
-Transport asigurat in Timisoara.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze de Luni – Vineri, in intervalul orar 10:00 – 18:00 la numerele de telefon 0748 121 277/ 0724 994 858.

LifeIn Job
ID 844186