Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant marfa

Salariu confidenţial
ID 822150
acum 2 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Importator si distribuitor de PAL si accesorii mobilier , angajam manipulant marfa, pentru punctul nostru de lucru din Constanta !

Responsabilitati

Pregateste marfa pentru expediere;

Incarca / descarca marfa din autovehiculele de livrare;

Manipuleaza marfa din depozit (manual si mecanic);

Participa la inventarierea marfurilor din depozit;

Utilizeaza eficient spatiul de depozitare si mentine ordinea si curatenia in spatiile de depozitare;

Conlucreaza si comunica cu toti colegii din toate departamentele firmei in vederea desfasurarii activitatii in cele mai bune conditii.

Respecta regulile de protecția muncii și regulamentul de ordine interioara al firmei.

Gabi | Regency Company
ID 822150