Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant - Iasi

1.800 LEI
ID 827650
acum 2 săptămâni
Uricani, Iasi
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Responsabilitati principale:

Incarca si/sau descarca marfurile in/din autovehiculele de livrare.
Verifica concordanta produselor cu a documentelor.
Verifica marfurile sosite in depozit si pe cele livrate din punct de vedere al calitatii si cantitatii.
Se ocupa de receptia cantitativa si calitativa a produselor.
Eticheteaza marfurile receptionate si cele pregatite pentru livrare.
Manipuleaza cu maxima responsabilitate produsele care intra/ies in/din depozit, cu respectarea normelor legale.
Manipuleaza si aseaza produsele in depozit, in functie de sortimente si termenul de valabilitate. Participa la inventarierea marfurilor din gestiune.

Cerinte:
Studii medii
Atentie deosebita la detalii
Diponibil la efort fizic
Capacitate de organizare si planificare

Program: L-V, 08:00 -16:30

Adresa depozit:Sat Uricani, Com Miroslava, Str Industriilor Nr.16

Farmavet | Distributie produse veterinare
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827650