Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manager Servicii

Salariu confidenţial
ID 863356
acum 3 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări,    Management

Căutăm Manager Servicii pentru clientul nostru, o companie care oferă servicii profesionale de curățenie și de distribuție a sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu.
Această poziție face parte dintr-un program de dezvoltare în carieră, pentru domeniul de management.

Cerințele postului:
- 2+ ani experienta pe o pozitie de management;
- aptitudini de comunicare și negociere;
- dinamism, atitudine pozitivă și orientată spre dezvoltare personală și profesională;
- corectitudine și diligență în acțiuni și în comunicare;
- abilități de operare PC medii;
- disponibilitate de deplasare 1-2 zile/săptămână, cu sau fără cazare, după caz, la Cluj-Napoca, Arad, Timișoara;
- permis de conducere cat B.

Responsabilități:
- asigură definirea serviciilor companiei și alinierea lor cu necesitățile clienților;
- coordonează planificarea, organizarea și furnizarea serviciilor companiei;
- menține contactul cu clienții, având o atitudine receptivă și orientată spre rezultate și satisfacție reciprocă;
- asigură un flux informațional eficient cu personalul companiei, dar și cu persoanele terțe.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- suport în dezvoltarea carierei în poziții de management;
- asigurarea resurselor necesare realizării obiectivelor de activitate.