Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Manager resurse umane

Salariu confidenţial
ID 859537
acum o lună
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie,    Management

Full time

Persoana amabila, sociabila, dinamica si perseverenta.
Condiții:
-Absolvent de studii superioare
-Abilitatea de comunicare, planificare, organizare, monitorizare;
-Cunostinte operare Microsoft Office(Excel, Word);
-Persoana organizata, atenta la detalii, diplomata;
-Dorinta si capacitate de invatare si perfectionare
-Spirit de inițiativă și acceptarea responsabilităților;
-Spirit de confidențialitate și discreție;
-Atenție pentru detalii, precizie și acuratețe;
-Abilitatea de a sintetiza informatia;
-Gandire structurata, orientata spre succes;

Responsabilități:
-Orientare catre client;
-Realizarea si intretinerea bazelor de date specifice postului;
-Intocmirea documentelor necesare companiei;
-Selecteaza CV-urile in functie de cerintele postului;
-Contacteaza candidatii si programeaza interviurile;
-Participa activ in procesul de intervievare si selectie al candidatilor;
-Mentine actualizata baza de date a candidatilor;
-Flexibilitate în abordarea situațiilor de lucru, capacitate de a lucra în echipă
-Foarte bune abilități de organizare a timpului, eficiență la locul de muncă;
-Executarea lucrărilor de evideta, gestionare si stocare a documentelor;
-Asigurarea legăturilor telefonice în interiorul i exteriorul organiza iei;

Oferim:
-Oportunitati de dezvoltare profesionala pe termen lung intr-un mediu -profesionist si dinamic in cadrul companiei;
-Vacante trimestriale in tara, dar si in strainatate;
-Sustinerea intregii echipe;
-Sarariu motivant in functie de performante;
-Birou in centrul orasului;
-Comision garantat;
-Salariu fix+bonusuri lunare