Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Manager general

Salariu confidenţial
ID 861722
acum o zi
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări,    Producție,    Management

Full time

Nivel carieră

Manager/Executiv

Daca te incadrezi in cerintele de mai jos, esti persoana pe care o cautam:

- Persoana dinamica cu experienta in coordonarea echipei si dorinta de dezvoltare personala si profesionala
- Abilități de organizare și gestionare a timpului
- Gandire strategica dar si atentie la detalii si lucru bine facut
- Capacitate de a face fata momentelor tensionate cu clientii in perioadele aglomerate
- Orientare catre clienti si nevoile lor
- Capacitate de a conduce prin exemplu, de a motiva și dezvolta personalul
- Capacitate de a planifica și executa mai multe sarcini simultan
- Orientat spre obiectiv si cresterea firmei
- Asumarea responsabilitatii, implicare si seriozitate
- Excelente abilități de comunicare și interpersonale
- Capacitatea de a lucra autonom și ca parte a unei echipe

Descrierea job-ului:
- Organizeaza si coordoneaza activitatea magazinului din subordine ca pe un centru de profit;
- Coordoneaza, motiveaza si instruieste personalul din subordine;
- Planifica, monitorizeaza, evalueaza si sustine activitatea personalului;
- Asigura atingerea obiectivelor magazinului;
- Urmareste si analizeaza indeplinirea targeturilor;
- Raspunde de mentinerea stocurilor de marfa la un nivel optim;
- Verifica constant stocurile de marfa existente in magazine si in depozit;
- Responsabil cu recrutarea, selectia si evaluarea personalului;
- Obtine o imagine comerciala in magazine menita sa faciliteze clientului decizia de cumparare.

Descrierea companiei
Publiserv este e companie romaneasca care activeaza in domeniul invitatiilor si accesoriile de nunta, botezuri si alte evenimente. Cu o echipa tanara si dinamica, este orientata spere satisfacerea nevoilor clientilor, calitate si design. Este pe piata din 2004 si este in continua crestere, in tarile UE cat si in alte domenii conexe. Gestioneaza mai multe magazine online si o retea de parteneri ca si canale de vanzari.