JobZZ.ro

Magazioner santier

Salariu confidenţial
ID 857822
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerințe: Preferabil cu experienta in gestiune materiale constructii, depozit santier

Condiții: Seriozitate, onestitate, spirit de echipa, abilitati organizatorice.

Responsabilități:

· Este responsabil cu depozitarea materialelor de constructii si instrumentelor de lucru utilizate in santier.

· Receptioneaza materialele, controleaza cantitatile conform actelor de insotire a marfii si verifica starea fizica a marfurilor, din punct de vedere calitativ.

· Verifica respectarea si aplicarea normelor de protectia muncii si PSI.

· Se asigura ca materialele de constructii si instrumentele de lucru sunt corect depozitate.

· Colaboreaza cu responsabilul pentru aprovizionare si seful de santier, se ocupa de intocmirea bonurilor de materiale, inregistreaza si actualizeaza denumirea si cantitatea acestora.

· Efectueaza inventare la intervale periodice. Anunta responsabilul pentru aprovizionare cand stocurile la anumite materiale de constructii sunt afectate calitativ, epuizate sau nu au miscare.

· Pune materialele la dispozitia echipelor din santier in baza bonurilor de materiale. Sesizeaza in scris conducerii firmei, avand avizul sefului de compartiment, eventualele deteriorari nejustificate sau lipsa unor accesorii precum si predarea lor in grad avansat de murdarie.

Distribuie echipamentul de protectia muncii si tine evidenta acestuia.

Florin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 857822