Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Magazioner

2.400 LEI
ID 820498
acum 2 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Cablaje / Automotive

Companie specializata in domeniul automotive, care se ocupa cu comercializarea de produse electrice, pneumatice si mecanice angajeaza Magazioner.

Descrierea postului:
- Receptioneaza marfa si pregateste comenzi
- Mentinerea acuratetii stocurilor
- Aranjeaza marfa, eticheteaza, pregateste comenzi si verifica livrarea
- Elibereaza marfurile in baza notelor de comanda si livreaza comenzile cand este cazul
- Se asigura de existenta si corectitudinea tuturor documentelor de intrare/iesire
- Asigura integritatea stocului de produse din depozit.

Cerinte:
Minim studii medii
Necesar persoana care a lucrat intr-un domeniu similar
Cunostinte operare PC (Microsoft office, Internet Browser)
Constituie avantaj detinerea atestatului ISCIR pentru manipulare stivuitor.

Program de lucru de Luni – Vineri, de la 8:30 - 17:00

CV-urile se vor trimite prin mesaj pe lajumate.ro sau sunati la nr de mai jos.
Tel: 0372.933.073

Contactează utilizatorul

Magazioner
Brostrading
ID 820498