Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator sortator deseuri

Salariu confidenţial
ID 821582
acum 3 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Descrierea postului:

- Dimineata, goleste tomberoanele si colecteaza de la fiecare banc de lucru in parte din cadrul departamentului productie deseurile reciclabile, depozitandu-le in camera de sortare;

- Dupa terminarea colectarii deseurilor, executa operatiuni de sortare manuala a deseurilor colectate si le separa pe diferite categorii (hartie/ plastic/ metal/ sticla/ lemn/ deseuri menajere)

- Colecteaza deseurile selectate in saci de pvc; cartoanele le leaga/impacheteaza; depoziteaza in tomberoane gunoiul menajer;

- Depoziteaza toate deseurile sortate in ordine spre a fi date catre operatorii economici autorizati cu colectarea si preluarea deseurilor

- In fiecare dupa-amiaza, la sfarsitul programului, face curatenie (matura) depozitul si in fata depozitului, in jurul pubelelor de deseuri.

Aptitudini şi deprinderi necesare:

Abilitati de comunicare;
Adaptat la lucrul in echipa;
Responsabilitate;
Atentie.
Nivel de studii:

generale-medii

Resurseumane | GRAPHTEC DESIGN SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821582