Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator productie fabrica Poiana Marului-Brasov

466 EUR
ID 861878
acum o săptămână
Poiana Marului, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Sergiana angajează muncitori în fabrică (Poiana Mărului din Brașov)

Companie specializată în fabricarea produselor din carne angajează persoane cu spirit de echipă și atente la detalii.

Descrierea jobului
- Ambalarea/ prepararea/ etichetarea/ igienizarea produselor în conformitate cu standardele de calitate;
- Înțelegere generală a proceselor de producție și igienă;

Pe lângă salariu, noi oferim:
- bonuri de masă;
- contract pe perioadă nedeterminată,
- bonusuri pentru realizarea obiectivelor;
- cursuri de formare şi dezvoltare profesională;
- prime de Paște și de Crăciun;
- posibilităţi reale de avansare;
- zile libere pentru evenimente speciale,
- abonament rețea medicală privată.

Te așteptăm în echipa !

Sergiana | SERGIANA PRODIMPEX
ID 861878