Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator procesare comenzi online (Doar Baieti)

2.300 LEI
ID 807361
acum o săptămână
Voluntari, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Candidatul ideal:

Cunostinte si experienta in operare PC
bune abilitati de comunicare
capacitatea si disponibilitatea de invatare
capacitatea de a se organiza si de a lucra eficient, atat individual cat si in echipa.
reprezinta avantaj: experienta anterioara in distributie.

Descrierea jobului:

preluarea comenzilor efectuate in magazinele online gestionate de companie

facturarea comenzilor
generarea documentelor de expeditie (awb) din aplicatia online a firmelor de curierat
imprimarea borderoului expeditiilor si predarea coletelor catre curieri
preluarea apelurilor telefonice si emailurilor de la clienti
contactarea clientilor pentru clarificarea comenzilor (daca este cazul)
preluarea retururilor si emiterea facturilor de retur

Program de lucru de luni -09:00 la ora 17:00

Sambata 9-14 (Preluarea comenzilor de acasa)

Magazinul Gospodariei
ID 807361