Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator in restaurant Cluj

Salariu confidenţial
ID 796420
acum 4 zile
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț,    Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Necalificat

Compania Noodle Pack angajeaza lucratori in restaurant pentru locatiile din Cluj ( Eroilor, Iulius si Vivo)

Profilul candidatului potrivit companiei noastre:

- Detine tehnici bune de comunicare si munca in echipa
- Este perseverent, dorind mereu sa avanseze profesional
- Este atent la detalii si are putere de concentrare
- Are minimum studii medii
- Experienta in domeniul alimentar nu este obligatorie dar poate prezenta un avantaj

Descrierea jobului

Responsаbilitаti pentru Lucrator in restaurant/ comercial:
() Lucrezi in zonele restaurantului unde experienta ta conteaza – bucatarie si zona caselor de marcat;
() Sa pregatesti produsele la sandardele Noodle Pack, in conditii stricte de igiena si siguranta alimentara;
() Programul de munca este specific celui de mall ( full-time) sau flexibil in program de 8 ore

Bеnеficii:
- Pachеt sаlаriаl аtrаctiv;
- Bonuri de masa ( 15 lei/ zi lucrata)
- Beneficiezi de o masa gratis/ zi
- Decontam 50% transport ( mediu rural)
- Training specializat
- Sanse de promovare in functie de implicare ta

Descrierea companiei

Noodle Pack este un lant de restaurante QSR, cu 28 de locatii in tara, una in Ungaria si una in Bulgaria. Pregatim cu pasiune cel mai inovativ noodle, intr-o varietate de retete unice adaptate specificului international.
Suntem nerabdatori sa te cunoastem!

Persoanele interesate pot aplica prin CV la adresa de email hr@noodlepack.ro sau contacta la numarul 0722382200

NOODLE PACK
ID 796420