Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator in Gospodarie Agroturistica

1.900 LEI
ID 844924
acum o săptămână
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Cerintele Rolului:
- Studii gimnaziale/medii;
- Abilitati de comunicare interpersonala;
- Atitudine orientata catre client – politete, persoana energica si amabila;
- Rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena;

Responsabilitatile tale vor fi:
- Intampinarea turistilor, identificarea nevoilor, prezentarea vilelor si a serviciilor oferite;
- Inregistrarea clientilor, completarea documentelor si conducerea lor catre camera;
- Pregatirea spatiilor interioare si exterioare pentru primirea turistilor: efectuarea curateniei, pregatiri suplimentare venite din partea clientilor;
- Lucrari de amenajare si intretinere a spatiilor din jurul pensiunii: gazon, rondouri cu flori;
- Asistarea turistilor pe perioada sejurului;

Te asteptam sa vii in echipa noastra ! Trimite-ne Cv’ul tau sau contacteaza-ne la nr. de telefon : 0749 – 081 – 383.

Active Job Consulting
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844924