Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator gestionar Dezmembrari-Targu Mures

Salariu confidenţial
ID 799295
acum 2 săptămâni
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Materom angajeaza Lucrator Gestionar piese auto: in Divizia Dezmembrari

Candidatul ideal:
- manevrare eficienta a dotarilor tehnice utilizate in indeplinirea sarcinilor postului;
- disponibilitatea pentru munca fizica, dinamica;
- capacitatea de a munci in echipa;
- capacitate de integrare, profil etic profesional si uman;
- atentie: concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate;

Principale responsabilitati:
- manipuleaza marfa (piese auto);
- receptionarea marfii cu ajutorul terminalelor mobile;
- va sesiza minusurile sau plusurile gasite catre responsabilul de depozit;
- pregateste marfa pentru clientii la solicitarea consilierilor de vanzari;
- va sesiza lipsa spatiilor de depozitare si va propune si solutii de reorganizare a depozitului;

Beneficii:
- pachet salarial motivant, negociat in baza interviului
- tichete de masa
- tipul contractului: nedeterminat, cu norma intreaga, perioada de proba de 90 de zile

PROGRAM: 08:30 - 17:30
Nu este necesara experinta in domeniu, oferim instruire la locul de munca.
Vino in echipa noastra!
Aplica CV-ul tau printr-un mesaj pe site.

Materom
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 799295