Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator depozit (picker

451 EUR
ID 816897
acum o săptămână
Bragadiru, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Candidatul ideal

- persoana responsabila si dinamica;
- constituie un avantaj experienta in scanare / impachetare produse;
- rapiditate, dexteritate, atentie distributiva;
- orientare buna in spatiul de lucru.

Descrierea jobului

- pregatirea produselor pentru ambalare;
- introducerea manuala a marfurilor in cutii;
- asamblarea cutiilor pentru transport;
- sigilarea manuala a cutiilor;
- depozitarea produselor ambalate;
- asigurarea curateniei la locul de munca
- manipularea, scanarea si procesarea coletelor sosite in depozit

Pentru acest post cautam un baiat deoarece implica si manipularea coletelor in depozitul companie

Depozitul se afla in Sos Alexandriei 99A Bragadiru
Program Luni - Vineri 09:00 - 17:00

Bookurier Logistics | SC BOOKURIER LOGISTICS SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 816897