Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator Depozit - Operator Scanare - Складський працівник

Salariu confidenţial
ID 847285
acum 3 zile
Chitila, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul ideal:
• Studii gimnaziale/medii
• Experienta pe o pozitie similara in industria farmaceutica constituie avantaj
• Abilitati minime de utilizare a calculatorului si a echipamentelor de scanre coduri
• Atentie la detalii, integritate, atitudine etica fata de munca

Responsabilitati:
• Verificarea, manipularea si depozitarea cutiilor in spatiile special destinate, manual sau cu ajutorul lizei
• Scanerea codurilor de bare si verificarea acestora, urmarind corelarea informatiilor existente in computer

Beneficii:
• Pachet salarial motivant
• Mediu de lucru placut
• Asigurare de viata si abonament de servicii medicale – prin reteaua de clinici Regina Maria
• Posibilitatea de a dezvolta o cariera in logistica
Ідеальнийкандидат:

Вторинні та вторинні дослідження
Досвід роботи на аналогічній посаді у фармацевтичній галузі є перевагою
Мінімальні навички використання комп'ютерних та скануючих кодів обладнання
Увага до деталей, цілісність, етичне ставлення до роботи

обов'язки:

Перевірка, обробка та зберігання коробок у спеціально розроблених просторах, вручну або за допомогою лізису
Сканування штрих-кодів та їх перевірка, дотримуючись співвідношення існуючої інформації
Переваги:

Мотивація зарплатного пакету
Приємне
робоче середовище
Страхування життя та підписка на медичні послуги — через мережу клінік Регіна Марія
Можливість розвивати кар'єру в логістиці

Europharm Holding SA | Europharm Holding SA
ID 847285