Lucrator depozit, cu transport asigurat pe ruta Vizuresti-Mogosoaia

3.200 LEI
ID 878070
acum o lună
Dragomiresti Deal, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Necalificat

Salariu motivant, intre 3.200-4.200 Ron, bonus lunar de performanta, tichete de masa, tichete cadou,abonament medical, bonus anual, transport gratuit oferit de angajator, diverse sporuri.

Ce te va face fericit la noi?
Venit lunar net: intre 3200 ron - 4200 ron/lunar format din:
Salariu net 2400 ron
Bonus lunar de prezenta+calitate de pana la 250 ron
Extra bonus de performanta - 2 praguri: 550 ron net sau 1100 ron net
Spor de weekend - 15%
500 ron tichete masa

Alete beneficii:
Bonus anual echivalentul unui salariu - 2400 ron net
Tichete cadou in valoare de 600 ron / an
20 zile de concediu + 2 zile libere platite pe caz de boala
Preturi speciale oferite angajatilor pentru produsele achizitionate de la noi (dupa 3 luni)
Contract pe perioada nedeterminata
Spor sarbatoare legala
Spor ore suplimentare - acordat in functie de sezonabilitate si performatele financiare ale companiei
Transport asigurat pe ruta Vizuresti, Ciocanesti-Decindea , Buftea , Mogosoaia.

Te potrivesti pentru acest rol daca:
Ai capacitate de invatare rapida.
Esti o persoana dinamica, activa.
Esti o persoana responsabila si agreabila, cu spirit de echipa.
Experienta reprezinta un avantaj.

Ce implica munca ta, ce responsabilitati ai?
Primirea, ridicarea, ambalarea si expedierea comenzilor la timp.
Te asteapta multa activitate si miscare continua – mai bine decat sa platesti un abonament la o sala de sport ?.
Vei lucra cu tehnologie moderna – acest lucru va usura si eficientiza mult munca ta.
Te vei folosi de un PC si un cititor de coduri de bare - scanner.

Program de lucru:
Depozitul nostru functioneaza de luni pana duminica, un singur schimb.
2 weekend-uri libere/luna, restul liberelor in timpul saptamanii.