Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Lucrator depozit

Salariu confidenţial
ID 857789
acum 2 luni
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Crestem, ne dezvoltam si vrem colegi noi în echipa noastra, asa ca suntem in cautarea unui LUCRATOR DEPOZIT

Candidatul ideal:

Pentru ca suntem o echipa flexibila si cu abordare curajoasa, ne-am dori ca si tu sa fii la fel.

Pentru a avea succes trebuie sa indeplinesti urmatoarele criterii:
- Capacitate de comunicare buna;
- Onestitate, seriozitate, perseverenta si capacitate mare de munca;
- Reprezinta avantaj: cunoasterea produselor specifice depozitului de materiale electrice.
- Reprezinta avantaj: abilitatea de a lucra pe calculator si pe alte dispozitive electronice;
- Reprezinta avantaj: certificatul de calificare pentru stivuitorist!
- Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi;
- Orientare catre client si solutii;
- Atitudine pozitiva si proactiva;

Descrierea jobului:

- Preluare/receptie marfa;
- Aranjare, respectiv culegere marfa de pe rafturi;
- Pregatire marfa pentru livrare: impachetare, incarcare in masini, etc.

Ce oferim?

- Pachet salarial atractiv, corelat cu performantele individuale;
- Bonuri de masa;
- Reduceri pentru achizitiile personale;
- Atmosferă plăcută de lucru într-o echipă dinamică și ambiţioasă;
- Program de munca fix, dar cu flexibilitate in abordarea problemelor personale ivite;