JobZZ.ro

Lucrător comercial/Asistent vanzari

405 EUR
ID 861294
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Vânzări

Te pasionează sportul?

Alătură-te celei mai bune echipe din toate timpurile!

Ești o persoană plină de entuziasm în căutarea unei experiențe valoroase?
Compania Martes Sport are peste 25 de ani de activitate, aproximativ 300 de magazine în Europa de Est-
Centrală și peste 3000 de angajați, un portofoliu extins de brand-uri și o rețea logistică extinsă.

Căutăm persoane cărora:

- Le place munca în echipă
- Le este ușor sa stabileasca contact cu clienții
- Angajarea atribuțiilor și responsabilităților încredințate nu reprezintă un impediment.

Descrierea jobului:

- Consiliere profesională clienți
- Serviciu de casa de marcat
- Grija pentru recepția,pregătirea și expunerea mărfurilor și aspectul magazinului

Oferim:

- pachet salarial competitiv
- Bonus de vânzare motivațional
- Acces la diverse programe de formare
- Mediu prietenos
- Posibilități de promovare în cadrul rețelei de magazine Martes Sport

Ionela
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861294