Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Restaurant angajează personal servire si spălător vase
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat / Mid-Level / Student  |  Alimentație / Comerț / Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum o zi Iasi, Iasi
Distribuie anunțul Salvează anunțul
ANGAJEZ INGINER CONSTRUCTII CIVILE
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări / Inginerie / Tehnologie / Producție /
Salariu: 8.000 LEI
Acum 3 zile Iasi, Iasi
Support Desk Associate
Part time  |  Junior/Entry Level  |  Serviciu Clienți / Call center
Acum 5 zile Iasi, Iasi
Consilier Vanzari & Asistent Manager
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Vânzări
Salariu: 3.500 LEI
Acum o săptămână Iasi, Iasi
Persoana ptr. Îngrijire doamnă în vârstă
Asistență socială
Salariu: 200 LEI
JobZZ.ro

Lucrător Comercial / Vânzător

Salariu confidenţial
ID 880923
acum o lună
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Nivel carieră

Fără studii superioare

Recrutăm pentru clientul nostru care deține un minimarket alimentar cu o vechime de peste 20 de ani în piața locală, rolul de

Lucrător comercial Vânzător

Locație: Iași
Nr. poziții vacante: 1
Nivel experiență: Începător Mediu
Mod de lucru: magazin, lucru în 2 ture

Pregatirea necesară postului:

- studii medii finalizate;
- experiență anterioară într-un mediu de retail sau în gestionarea stocurilor este un avantaj;
- atitudine pozitivă, atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic;
- abilități bune de organizare și gestionare a timpului;
- abilități excelente de comunicare și interacțiune interpersonală.

Responsabilități:

- monitorizează și gestionează cu precizie stocurile de produse pentru a asigura disponibilitatea optimă a produselor;
- efectuează inventarieri pentru gestionarea eficientă a stocurilor;
- etichetează și poziționează corespunzător produsele pentru a asigura o experiență de cumpărături plăcută și eficientă pentru clienți;
- primește și verifică livrările de mărfuri, asigurând-se că acestea sunt conforme cu comenzile;
- depozitează și organizează mărfurile în depozit și pe rafturi;
- oferă asistență clienților în alegerea produselor potrivite, conform nevoilor și preferințelor lor;
- răspunde prompt și profesional la întrebările și solicitările clienților;
- folosește casa de marcat, inclusiv POS-ul;
- încasează plățile și gestionează tranzacțiile financiare;
- menține un mediu curat și ordonat în magazin conform standardelor de igienă.

Beneficii:

- pachet salarial constituit din venit fix si bonusuri de performanță;
- contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
- tichete de masă;
- training-uri specifice activității.

Dacă dorești să activezi în cadrul unui minimarket care se concentrează pe calitate și bun gust, te invitam să ne trimiti CV-ul actualizat la adresa de e-mail:

Train2Perform este o companie specializată în furnizarea de servicii profesioniste în domeniul Resurselor Umane. Echipa noastră oferă partenerilor de business soluții personalizate pentru optimizarea relațiilor interumane, acoperind următoarele domenii: recrutare și selecție de personal, training, consultanță și management al resurselor umane.