Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator comercial / manipulant marfa - zona Doraly

3.000 LEI
ID 878965
acum 2 săptămâni
Afumati, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Angajăm lucrator comercial manipulant marfă, cu sau fără experiență!

Cerințe:
- Persoană serioasă, responsabilă și cu atitudine pozitivă;
- Cazier curat;
- Disponibilitate la efort fizic.

Responsabilități:
- Pregătirea comenzilor pentru încărcare;
- Incărcare descărcare marfa;
- Responsabil de manipularea și organizarea mărfurilor intrate si iesite din depozit.

Oferim:
- Pachet salarial: 3.000 lei NET
- Contract pe perioadă nedeterminată

Locatie depozit: zona Doraly, Afumati.
Program de lucru: Luni- Vineri: 08:00 - 16:00.

Detalii Interviu la numarul de telefon afisat!

Alexandru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878965