Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lacatus/Sudor confectii metalice

4.000 LEI
ID 857840
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Firma Avinci cu sediu în Iași, Sat Brătuleni, este specializată în asamblarea structurilor metalice, prefabricate, pereți tip sandwich, fațade, montaj învelitori (atât cu panouri tip sandwich, cât și sistem complet tablă - vată minerală - membră PVC) și executarea de suduri.

Suntem în căutarea de muncitori calificați: sudori, tinichigii, lacatuși,alpinisti, operatori utilaje, montatori structuri metalice pentru activitate în santierele în lucru ale companiei, acestea se află în toată țara.

Descrierea jobului

-executarea de operații tehnologice a elementelor de structură și de asamblare a confecțiilor metalice, operații tehnologice de confecționare a elementelor de structură, de asamblare și montaj a construcțiilor pe structuri metalice.
-realizarea de ansamble și subansamble realizate prin sudare, cu buloane sau nituri (grinzi, stâlpi, piloni, rame, balustrade, suporți, pereți cornișă, capace basa (scurgeri de pardoseala), uși metalice, cofraje metalice, scări pisică, panouri, plăci de armătură, grilaje, garduri, alte elemente simple),
-realizarea de construcții metalice prin sudare, cu buloane sau cu nituri (bărăci, diverse imprejmuiri, balustrade, suporți pentru pereți cortina, stâlpi de rezistență, scări metalice etc.),

Candidatul Ideal

-experiență de lucru în construcții metalice minim 1-2 ani,
-îndemânare în utilizarea uneltelor de lucru,
-disponibillate la deplasări în țară în funcție de lucrare, dupa 3 luni --posibilitatea de lucru în afara țării
-responsabilitate, implicare, dorința de a învăța, cunoașterea și respectarea normelor de protecție a muncii.

Oferta:

-mediu de lucru dinamic și echipaă competitivă
-pachet salarial motivant corelat cu atingerea obiectivelor
-formare profesională de specialitate.

Mihaela
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 857840