Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lacatus de intretinere si reparatii

Salariu confidenţial
ID 854201
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Compania Global Energy Products, activam in domeniul remedierilor pieselor metalice si suntem in cautarea unui coleg nou care sa ocupe postul de lacatus de intretinere si reparatii.

Responsabilitati:
executarea de lucrari de intretinere a echipamentelor din cadrul companiei, controlul periodic al echipajelor si utilajelor.

Cerinte privind postul de lacatus de intretinere si reparatii:
-liceu absolvit sau școală profesională cu specializare de lăcătuș de întreținere;
-minim 3 ani de experiență în domeniul reparațiilor și întreținerii de echipamente industriale;
-persoană stabilă și responsabilă.
- Reprezinta un avantaj cunostintele in sudura electrica.

Detalii privind oferta de muncă:

-Programul de lucru este într-un singur schimb de 8 h/zi;
-Salariu negociabil;

Sc Global Energy Products Srl
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 854201