Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lacatus confectii metalice Germania

2.500 EUR
ID 864181
acum 3 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Maşini / Auto,    Alt domeniu

Ţară

Germania

DESCRIERE
Compania BPL cu peste 20 ani de experienta angajeaza pentru clientul nostru lacatus montator!
Persoanele la inceput de drum sunt binevenite!

Ce va oferim:
-salariu atractiv, conform tarifului orar german, plata salariala fixa, la timp
-diurna alocata pentru fiecare zi lucrata
-cazarea garantata de catre firma
-prima de Craciun
-contract de munca german, nedeterminat, cu posibilitatea de preluare de catre client
-echipament de protectie oferit de catre firma

Cerinte:
-seriozitate

Responsabilitati:
-montajul paturilor de cablu si a sinelor electrice

Pentru detalii va rugam sa ne contactati :
Telefon : +49 175 386 3423

BPL GMBH | Baltic Personal
ID 864181