Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

La salata austria

1.800 EUR
ID 879996
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Ţară

Germania

duplicate

1

SUNA ACUM SI OCUPA UN LOC DE MUNCA LA SALATA !
Suntem un o agenție plasare de forță de muncă specializata în străinătate și dorim să va oferim oportunități de angajare la angajatorii nostri straini care se ocupa cu agricultura, fructe si legume de sezon. Se cauta oameni necalificati pentru depozitele de sortat salata.
*Ce oferim:
- *Locuri de Muncă Stabile: salarii intre 1800-2000 euro net , in functie de orele lucrate
- *Cazare Asigurată: Casa cu wifi , se poate sta si singur in camera in functie de preferinte
- *Asistență Profesională: Suntem aici pentru a te sprijini în procesul de integrare și dezvoltare profesională.
-Alte beneficii in functie de orele lucrate si de calitatea muncii
*Pe Cine căutăm:
- Barbati femei, cupluri, grupuri, maxim 60 ani
- Cautam persoane cat mai serioase si muncitoare
- Experiența anterioară in acelasi domeniu este un avantaj, dar nu este obligatorie
- Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.
*Responsabilități:
-se lucreaza la banda la sortat salata
- Contractul este pe tot parcursul anului, se poate lucra pe camp, livada, sere si depozite.
- Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.
- Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim.
*Locația: Austria ( Viena, Eissenstadt)
Cum sa aplici: sunati la urmatoarele numere de telefon: 0759484715 , 0754628971, 0736022148,0759346562

cristina petrescu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879996