Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

La fabrica de textile germania

1.800 EUR
ID 879706
acum 3 săptămâni
Focsani, Vrancea
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Ţară

Germania

duplicate

1

Cele mai bune oferte din luna iunie in Germania !
Daca esti interesat de un loc de munca ,suntem un o agenție plasare de forță de muncă specializata în străinătate și dorim să va oferim oportunități de angajare la angajatorii nostri straini care se ocupa cu grupul horeca, pentru fabricile de textile din Germania.
*Ce oferim:
- *Locuri de Muncă Stabile: salarii intre 1800-2000 euro net , in functie de orele lucrate
- *Cazare Asigurată: Casa cu wifi , se sta singur sau doua persoane pe camera.
- *Asistență Profesională: Suntem aici pentru a te sprijini în procesul de integrare și dezvoltare profesională.
*Cine căutăm:
- Experiența anterioară in acelasi domeniu este un avantaj.
- Abilități de comunicare în limba germană un avantaj, dar nu obligatoriu
- Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.
*Responsabilități:
-se capseaza huse pe scaune pentru industria auto
-atentie la locul de munca, seriozitate, si putere de munca
- se lucreaza intr-un mediu tanar si placut
- Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.
- Colaborează eficient cu echipa pentru a asigura un flux de lucru optim.
*Locația: Germania ( Hamburg, Frankfurt, Stuttgart )
Cum sa aplici: sunati la urmatoarele numere de telefon: 0759484715 , 0754628971, 0736022148,0759346562

Contactează utilizatorul

cristina petrescu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879706