Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam băiat pentru magazin online
Full time  |  Necalificat  |  Vânzări
Salariu: 3.000 LEI
Acum 3 zile Voluntari, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Lucrator procesare comenzi online Voluntari (baieti)
Full time  |  Necalificat
Salariu: 3.500 LEI
Acum o săptămână Voluntari, Bucuresti-Ilfov
SC Atelier Retrodraft SRL angajează personal necalificat
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare  |  Producție
Salariu: 4.000 LEI
SC Atelier Retrodraft SRL angajează tâmplar cu experiență!
Full time  |  Lemn / PVC
Salariu: 8.000 LEI
SC Atelier Retrodraft SRL angajează tâmplar cu experiență
Full time  |  Fără studii superioare  |  Lemn / PVC
JobZZ.ro

Junior Web Developer

Salariu confidenţial
ID 879965
acum o lună
Voluntari, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

IT,    Prestări servicii

Tip job

Full time,    Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare

duplicate
1

Suntem în căutarea unui junior web developer pasionat de programare și tehnologie, dornic să-și înceapă cariera într-un mediu dinamic și inovator direct de acasa.

Responsabilități:

Dezvolta, implementeaza si documenteaza aplicatii / site-uri web;
Analizeaza si identifica specificatii tehnice in functie de cerintele functionale si non-functionale, constrangeri si setari predefinite;
Testarea și depanarea aplicațiilor web pentru asigurarea funcționalității acestora;
Foloseste limbaje Markup (HTML, XHTML).

Cerințe:

Cunostinte in domeniul IT sau experiență relevantă în programare web;
Intelegerea unui ciclu de viata al unui proiect IT;
Bune cunostinte in OOP;
Cunostinte si experienta de lucru (cel putin la nivel de seminarii si laboaratoare) cu PHP si HTML, CSS, Java Script, JQuery, Ajax;
Baze de date SQL Server si MySQL;
Limba engleza nivel avansat;
Curiozitate reala si capacitatea de a invata rapid;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Dacă ești pasionat de web development și ești în căutarea unei oportunități de a-ți construi o carieră solidă în acest domeniu, te invităm să aplici pentru poziția de dezvoltator junior web în cadrul echipei noastre!