Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Junior Project Manager

Salariu confidenţial
ID 836928
acum o săptămână
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Management

Full time

Permis de conducere

Categoria B

Limbi străine
Engleză

Responsabilităţi:
· Planifică, organizează, conduce, coordonează, controlează și evaluează activitățile desfășurate în scopul realizării proiectului desemnat;
· Prospectează pieţa în scopul lărgirii portofoliului de clienţi;
· Menţine relaţia comercială cu clienţii actuali;
· Promovează produsele furnizate de societate;
· Este responsabil pentru realizarea activității în condițiile economice, administrative, de calitate si de termen prevăzute în contractul cu clientul;

Cerinţe:
· Studii superioare în domeniul economic, constituie avantaj;
· Experienţă în vânzări, constituie avantaj;
· Foarte bune abilităţi de interacţiune şi dezvoltare a relaţiilor profesionale;
· Persoană dinamică, orientată către rezultat şi cu mare atenţie la detalii;
· Permis de conducere cat. B.
· Capacitate de analiză și sinteză, spirit organizatoric, seriozitate, leadership, bune abilități de comunicare și relaționare;
· Persoană organizată, meticuloasă, proactivă, cu atitudine pozitivă.

Se oferă :
· Pachet salarial în funcţie de performanțele profesionale;
· Posibilitatea de dezvoltare profesională alături de echipa societății.